Nabídka práce ve firmě JOBSTART s.r.o.

Volné pracovní místo  Mistr výroby - Choceň

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 45 000–55 000 Kč / měsíc

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se sériovou výrobou dílů pro automobilový průmysl, hledáme vhodného kandidáta na pozici Mistr výroby - Choceň

NÁPLŇ PRÁCE

  • Řízení a organizace práce na vymezeném technologickém úseku
  • Organizace dělby práce a zajišťování odměňování
  • Vedení a motivace svých podřízených
  • Kontrola kvality odváděné práce zaměstnanců
  • Zajišťování, dodržování kázně
  • Zajišťování bezpečnosti práce
  • Provádění pravidelných kontrol a auditů na svěřeném úseku
  • Dohled a vyžadování provádění údržby na strojním zařízení

POŽADUJEME

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Praxi minimálně 3 roky na podobné pozici
  • Projektové znalosti a dovednosti výhodou
  • Organizační, komunikační a prezentační dovednosti
  • Flexibilitu, samostatnost, spolehlivost a týmového ducha
  • Znalost systémového řešení problémů
  • Spolupráce a nastavování optimalizace a standardizace procesů
  • Znalosti v oblastech 5S, KAIZEN
  • Zkušenosti se systémem SAP
  • Angličtina výhodou
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu

NABÍZÍME

  • Nástup možný ihned
  • Práci v moderním a čistém prostředí
  • Motivující příjem + zvláštní příplatky
  • Příspěvky - na stravování, na telefon, penzijní připojištění, na sportovní aktivity
  • Peněžní bonus při narození dítěte a svatbě zaměstnance
  • Jazykové kurzy na pracovišti zdarma
  • Možnost kariérního a odborného růstu
  • Roční bonus za splnění pracovního fondu
  • Odměny při pracovních a životních jubileích
  • Práci na HPP
  • 5 týdnů dovolené
  • Levné stravování na pracovišti
  • Firemní sportovní a společenské akce
  • Možnost občasné práce z domova
  • Technické vybavení – notebook, služební telefon
  • Příjemný kolektiv
  • Práci v lokalitě Choceň

V případě zájmu zašlete prosím Vaše CV na níže uvedený kontakt. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

O nás

JOBSTART s.r.o. - o nás

Jsme personální agentura s tradicí. Sídlíme v centru Prahy.

Naším cílem je poskytování kvalitních a dostupných služeb v oblasti lidských zdrojů. Zakládáme si na osobním přístupu k uchazečům o zaměstnání. Pružně reagujeme na vývoj a požadavky trhu práce. Sledujeme trendy a využíváme nejmodernější techniky personálního marketingu.
Nabízíme personální poradenství týkající se osobního rozvoje, komunikačních dovedností a umění prosadit se na trhu práce. V rámci těchto služeb poskytujeme pohovory nanečisto, vzorové testování, vypracování profesního životopisu a motivačního dopisu.

Poradíme vám, jak být úspěšní při hledání nového zaměstnání.

číst dále

NAJDEME VÁM ZAMĚSTNÁNÍ

PORADÍME VÁM V KARIÉRNÍCH OTÁZKÁCH

PŘISTUPUJEME K VÁM INDIVIDUÁLNĚ

Sledujte nás